0212 230 90 78

Kurumsal

ModaMarka Advertising 1993 yılından bu yana A&Y Reklam olarak profesyonel kadro ve yüksek kalite anlayışı ile müşterilerine hizmet veriyor. Çalışmalarımızda etkili tanıtım, doğru ve eksiksiz hizmet sloganını kendimize ilke edindik. Bu ilke ile yaptığımız çalışmalar sonrasında saygın bir müşteri portföyüne sahip olduk. bizi bu yolda başarıya götüren en önemli faktör doğru kitleye doğru tanıtım yapmamız oldu.

Bu çalışmaları yaparken ekibimizde her zaman eğitimli, deneyimli ve profesyonel bir kadro görev aldı. Attığımız her adımda müşterilerimizi başarıya ulaştırmayı amaç edindik.

Bu amaçla uğraş verirken de sorumluluk ve ciddiyetin bilincini her zaman taşıdık. Müşterilerimizin imzasını taşıyan her çalışmada, en etkili tanıtımla ürünün tüketici ile buluşması ve piyasadaki sürekliliğini sağlamak temel hedefimiz oldu.

Sizlerle tanışmak ve başarılı projelere birlikte imza atmanın kıvancını yaşıyoruz. Bu kıvancı kalıcı dostluklara dönüştürmek ise A&Y Reklamcılık ve Organizasyon Limitet Şirketi olarak bizim gururumuz.

Biz Sizi Arayalım

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bize form gönderin.